Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sítenské náměstí 3113                          
Kladno 1
Tel.-Fax: 312688877 ,Vodafone 774780233

Průmyslová 2825
Kladno 1
Tel. 312249352

Zde poskytujeme zdravotnické služby:
-měkké techniky
-reflexní masáže s předehřátím /solux,parafín/
-léčebnou tělesnou výchovu
-elektroléčbu
-vodoléčbu
-terapii podle paní Mojžíšové
-reflexní terapii podle Dr.Vojty

V případě intenzivní rehabilitace je možné domluvit i ubytování.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rehabilitace

(František Čermák, 2. 1. 2018 8:52)

Dobrý den,
Chtěl bych se informovat, jestli provozujete i zdravotní rehabilitaci proplácenou pojišťovnou ( bývalá Metal-Aliance) se zprávami pro lékaře? Nyní chodím do OUNZ Kladno a nejsem spokojen s nynější rehabilitací. Příp. Jestli nevíte o nějaké rehabilitaci na Kladně?
Děkuji

Cvičení

(Hana Kühnelová, 14. 8. 2017 9:50)

Dobrý den, kdy budete brát rezervace na zdravotní skupinové cvičení přes zimu? Měla bych zájem o dvě místa, děkuji

Hrazená péče

(Hana Dlouhá, 2. 11. 2014 18:24)

Dobrý den, přijímáte i pacienty na " předpis" ?
Děkuji za odpověď,

Dlouhá Hana

Rehabilitace

(PhDr. Oleg Bril, 15. 5. 2014 18:25)

Dobry den,

chtel bych se zeptat ohledne moznosti rehabilitacni lecby 47-leteho cizince – samoplatce, ktery trpi artritidou, v obdobi od 23.7.14 do 27.8.14. Napiste mi, prosim, zda bude moci koncem cervence prijit na vstupni konzultaci k lekari a dale chodit na procedury, ktere budou doporuceny. Jelikoz se jedna o cizince, nebude mit doporuceni od obvodniho doktora, ani ceske pojisteni. Konzultaci a procedury bude platit sam. Pokud to lze udelat, napiste, prosim, jakym zpusobem se ma objednat. Mate doktory, kteri komunikuji rusky? Pokud ne, tak nevadi, zajistime tlumocnika.

Predem dekuji za odpoved.

S pozdravem

PhDr. Oleg Bril

nadpis

(Pepa, 9. 3. 2013 14:26)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 16:45)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

odpoved z ministerstva zdravotnictví na téma hipoterapie

(Lucie Lapkova, 20. 6. 2012 14:29)


Vážená paní,

k Vašemu e-mailovému dotazu ze dne 25. května 2012, kterým žádáte vyjádření Ministerstva zdravotnictví ohledně úhrady hipoterapie, sdělujeme následující:
Podle zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, v platném znění a dále dle vyhlášky č. 134/1998Sb., kterou se vydává seznam zdravotních výkonů s bodovými hodnotami, v platném znění, hipoterapie není hrazenou službou z veřejného zdravotního pojištění.

K tomu, aby uvedená služba byla hrazena z veřejného zdravotního pojištění, je důležité, aby kompetentní osoba (zástupce odborné společnosti, zástupce zdravotních pojišťoven), která výkon bude garantovat, vznesla návrh, vytvořila ho a provedla kalkulaci nákladů takového výkonu, s tím, že návrh poté musí být předložen Ministerstvu zdravotnictví a zdravotním pojišťovnám. V případě že již takový návrh existuje a je schválen na Ministerstvu zdravotnictví Pracovní skupinou k seznamu výkonů s bodovými hodnotami a následně schválen ministrem zdravotnictví, může být výkon nasmlouván zdravotními pojišťovnami.

Je třeba uvést že, proces schvalování úhrady určité služby z veřejného zdravotního pojištění není jednoduchou cestou a je vždy třeba dodržet jednotlivé etapy tohoto procesu. Otázkou ovšem vždy zůstává, zda existuje vůle, zájem a dostačující argumenty, aby taková služba byla z veřejného zdravotního pojištění hrazena.

Pro informaci, vážená paní, uvádíme, že v současné době si Ministerstvo zdravotnictví není vědomo, že by některý ze zástupců odborných společností vznesl požadavek na úhradu služby hipoterapie z veřejného zdravotního pojištění.

S pozdravem


Ing. Helena Rögnerová
ředitelka odboru
dohledu nad zdravotním pojištění