Jdi na obsah Jdi na menu
 


O své zdraví se musíme starat

1. Naše zdravotnické zařízení poskytne maximálně 15x lékařem indikovanou terapii za rok              z důvodu omezení danými předpisy ministerstva zdravotnictví.. Vyjímky si pacient musí domluvit písemně s revizním lékařem své zdravotní pojišťovny./Pojišťovny vyšší počet poskytnuté péče automaticky neproplácí/

2. Na poukaz FT vystavený v roce 2014 bude vybírán jednorázový finanční poplatek 60 Kč, který je určen na materiální a hygienické vybavení spojené s poskytnutím péče.

3. Cena jedné placené 30ti minutové terapie je 205 Kč, tří terapií 580 Kč.

4. Dárkový poukaz na tři placené 30ti minutové terapie stojí 620 Kč. Poukaz navíc obsahuje           2 pěnové míčky a parafín.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What causes superior blood pressure

(AdubAerorgodox, 7. 10. 2018 22:56)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-100mg-warframe/

Intoxication Blood Press - Hypertension

(ATeamsHera, 22. 7. 2018 19:04)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/generique-cialis-sans-ordonnance/

Re: diskuse

(Pavla, 18. 3. 2013 13:55)

Dobrý den. Všichni mluví o tom, že se objevila novinka z oblasti online výdělků, skvělá i pro maturanty!! Pro mě to je skvělá možnost výdělku a je to naprosto super. Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak toho využívám na maximum... Píše o tom na www.CervenaCerna.cz